Dzisiaj rozpoczynają się III Regionalne Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym
organizowane przez Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego
oraz Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ.
Stację Pogotowia na Mistrzostwach reprezentuje zespół:
Piotr Jakubowski i Marek Szczygieł.
Trzymamy kciuki