Rozmiar:
Kontrast:
STRONA GŁÓWNA / Aktualności / Podziękowania

Podziękowania

Podziękowania

Częstochowa, dnia 25 czerwca 2021 r

Auto Klima, ul. Michałowskiego 11/13 w Częstochowie 

W imieniu Pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie oraz swoim składam ogromne podziękowania za wsparcie zespołów ratownictwa medycznego. Dziękuję Państwu za bezpłatne udostępnienie na okres półtora roku dwóch urządzeń do ozonowania ambulansów.

Dziękuję za okazaną troskę o bezpieczeństwo pracowników, ale przede wszystkim jestem wdzięczny za ochronę naszych pacjentów przed niewidzialnym wrogiem. Gdyby nie Państwa wsparcie w walce z COVID – 19 nasza praca byłaby obarczona większym ryzykiem zachorowania.

linia.jpg (746 b)

Stacja Pogotowia Ratunkowego Filia w Poczesnej pragnie podziękować za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach:

 • Wójtowi Gminy Poczesna panu Krzysztofowi Ujmie za środki ochrony osobistej i dezynfekcyjne
 • panu Fica z serwisu w Poczesnej za udostępnienie bezpłatnie ozonatora do dezynfekcji karetki
 • firmie gastronomicznej "Lekki kęs" za dostarczanie pysznych, zdrowych śniadań i kolacji dla zespołów pracujących w Filii Poczesna 

linia.jpg (746 b)

Firma GAMA - BHP, ul. Lubliniecka 38B w Herbach

W imieniu Pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie oraz swoim, pragnę serdecznie podziękować Państwu za wsparcie naszej Stacji w tym trudnych czasach epidemii koronawirusa poprzez przekazanie maseczek jednorazowych.

Otrzymane od Państwa maseczki zostały przekazane jako środki ochrony osobistej personelowi medycznemu, co poprawiło bezpieczeństwo zarówno personelu Pogotowia jak i pacjentów. 

linia.jpg (746 b)

Pan Wojciech Czajkowski oraz Pan Marek Czajkowski
właściciele Firmy "Koło" z Białej
W imieniu Pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie oraz swoim, pragnę serdecznie podziękować Państwu za wsparcie naszej Stacji poprzez przekazanie maseczek jednorazowych.

Otrzymane od Państwa maseczki zostały przekazane jako środki ochrony osobistej personelowi medycznemu udzielającemu świadczeń osobom z podejrzeniem lub zachorowaniem na koronawirusa. 

linia.jpg (746 b)

Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. w Konieczkach

Składamy wyrazy podziękowania Firmie "Maskpol" za duże wsparcie naszego Personelu medycznego w podstawowe środki ochrony osobistej, wykorzystywane na bieżąco do zwalczania rozprzestrzeniania się COVID - 19.

Lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, sanitariusze i kierowcy, w pierwszej kolejności wystawieni są na kontakt z potencjalnie zakażonym pacjentem, a więc ryzyko ich pracy, które na co dzień i tak jest spore, w chwili obecnej znacznie wzrosło. Staramy się w całej tej sytuacji, by każdy z naszych pracowników, jak również pacjentów czuł się bezpiecznie i pewnie.

Serdecznie dziękujemy Państwu za specjalistyczne kombinezony oraz maseczki jednorazowe. 

linia.jpg (746 b)

Firma "Polontex" S.A. w Częstochowie 

Serdeczne podziękowania Firmie "Polontex" za przekazane maseczki oraz słowa otuchy i podziękowania dla Personelu medycznego. 

linia.jpg (746 b)
Maria Włodarczyk
Wójt Gminy Dąbrowa Zielona

Na ręce Pani Wójt składamy podziękowania za przekazanie w formie darowizny 110 sztuk maseczek typu FFP3.
Maseczki zostały już przekazane zgodnie z wolą Darczyńcy dla personelu medycznego Filii Stacji Pogotowia w Dąbrowie Zielonej. 
Serdecznie dziękujemy za wsparcie Zespołu Ratownictwa Medycznego w trudnej walce przeciwko koronawirusowi. 
 linia.jpg (746 b)
Szanowny Pan Piotr Andrysiak

Składam podziękowania za przekazane gogle. Zgodnie z Pana wolą zostały one przekazane personelowi medycznemu "na pierwszej linii frontu" w walce z koronawirusem. 

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy. 

linia.jpg (746 b)
Firma Zielona - Energia. com z Cz-wy

Kolejny ważny dar w walce z niepokonanym dotychczas wirusem. 

Serdeczne podziękowania Firmie Zielona – Energia od której Zespoły ratownictwa medycznego naszej Stacji otrzymały żele do dezynfekcji rąk oraz maseczki chirurgiczne. 

linia.jpg (746 b)
Restauratorzy Częstochowscy 

Nie zdołamy wymienić wszystkich Darczyńców wspierających nasze Zespoły i cały Personel darmowymi ciepłymi posiłkami. Nie ma dnia, aby kolejna Firma nie dołączyła do powiększającego się grona dobrych ludzi. Pamiętamy o Was i serdecznie dziękujemy. 

linia.jpg (746 b)
Firma "ADBOR" z Kamyka 

W imieniu Personelu medycznego Zespołów ratownictwa medycznego oraz zespołów transportowych dziękujemy Państwu za przekazanie 7 szt przyłbic 

linia.jpg (746 b)
Pamela Sahawneh 

W imieniu ZRM i całego Personelu medycznego składam podziękowanie za przekazane gogle ochronne. Dziękujemy za wsparcie w tym trudnym okresie. 

linia.jpg (746 b)
Gabinet Weterynaryjny "Mokry Nos" 

W imieniu Personelu medycznego SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie składam podziękowania Pani Doktor za przekazane środki jednorazowego użytku. 

linia.jpg (746 b)
Częstochowa, 30 marca 2010 roku 
Szanowni Państwo, 

w tych trudnych dla nas wszystkich dniach jest jeszcze wielu bezimiennych Darczyńców, którzy wspierają nasze działania przekazując najczęściej środki ochrony osobistej. Niejednokrotnie są to znaczne ilości środków jednorazowych, środków dezynfekcyjnych i innych niezbędnych do ochrony przed koronawirusem. Wszystkim Państwu wyrazy podziękowania i szacunku. 

Z poważaniem
Dyrektor, Kierownictwo oraz Personel Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie 
Częstochowa, dnia 25 marca 2020 r

linia.jpg (746 b)

Piotr Kaliszewski
Radny Miasta Częstochowy i jego koledzy i koleżanki radni

W imieniu pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie i swoim własnym pragnę za pośrednictwem tego pisma podziękować Państwu za olbrzymie wsparcie naszej Stacji w postaci przekazanych maseczek flizelinowych jednorazowego użytku oraz środków do utrzymania czystości. Przekazane kombinezony typu lekkiego, maseczki flizelinowe, rękawiczki nitrylowe i środki dezynfekcyjne w sposób znaczący poprawiły zabezpieczenie w ten sprzęt pracowników.

Chciałbym poinformować, że maseczki zostaną rozdysponowane na filie pogotowia w:

 •  Częstochowie ul. Kilińskiego
 •  Częstochowie uI. Sikorskiego
 •  Częstochowie ul. Rejtana
 •  Dąbrowie Zielonej
 •  Koniecpolu
 •  Janowie
 •  Poczenej
 •  Blachowni
 •  Mykanowie
 •  Kłomnicach.

Zapewniam, że przekazany sprzęt będzie wykorzystany zgodnie z wolą darczyńców we właściwy sposób dla poprawienia bezpieczeństwa i mieszkańców i personelu pogotowia ratunkowego . 
 linia.jpg (746 b)
Częstochowa, dnia 25 marca 2020 r 

Państwo
Łukasz i Magdalena Mucha
Organizatorzy akcji Pomoc koronawirus Częstochowa

W imieniu pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie i swoim własnym dziękuje za kolejne wsparcie zespołów ratownictwa medycznego. Dziękuję za otrzymane płyny do dezynfekcji i pozostałe sprzęty. Znacząco poprawiło to bezpieczeństwo i komfort pracy ratowników medycznych i pielęgniarek oraz lekarzy. 

linia.jpg (746 b)
Częstochowa, dnia 21 marca 2020 r

Państwo
Łukasz i Magdalena Mucha
Organizatorzy akcji Pomoc koronawirus Częstochowa

W imieniu pracowników SP ZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie i swoim własnym pragnę za pośrednictwem tego pisma podziękować Państwu za olbrzymie wsparcie naszej Stacji w postaci przekazanych maseczek flizelinowych jednorazowego użytku oraz środkówdoutrzymania czystości.Przekazana liczba 3.000 maseczek przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania i w sposób znaczący poprawiła zabezpieczenie w ten sprzęt pracowników. 

Chciałbym poinformować, że maseczki zostaną rozdysponowane na filie pogotowia w

 •  Częstochowie ul. Kilińskiego
 •  Częstochowie ul. Sikorskiego
 •  Częstochowie ul. Rejtana
 •  Dąbrowie Zielonej
 •  Koniecpolu
 •  Janowie
 •  Poczesnej
 •  Blachowni
 •  Mykanowie
 •  Kłomnicach.

Zapewniam, że przekazany sprzęt będzie wykorzystany zgodnie z wolą darczyńców we właściwy sposóbdla poprawienia bezpieczeństwa i mieszkańców i personelu pogotowia ratunkowego.